19 Eylül 2020
  • İstanbul20°C
  • Ankara17°C
  • Konya20°C
  • İzmir23°C

YARGIDA TUHAFLIKLAR SÜRÜYOR, ŞÜKRÜ SAK'TAN SONRA FETÖ'CÜLERE HAİN DİYEN TUĞAMİRAL ECEVİT'E SORUŞTURMA!

Fuat Uğur ve Cem Küçük'ün birlikte hazırlayıp sundukları Medya Kritik programında, yargıda yaşanan tuhaflıklara dikkat çekildi. Şükrü Sak'a verilen 14 aylık hapis cezasından sonra, FETÖ'cülere hain diyen Tuğamiral Turhan Ecevit hakkında soruşturma başlatı

Yargıda tuhaflıklar sürüyor, Şükrü Sak'tan sonra FETÖ'cülere hain diyen Tuğamiral  Ecevit'e soruşturma!

14 Haziran 2019 Cuma 10:42

Yargıdaki tuhaflıklar devam ediyor, Şükrü Sak'tan sonra FETÖ'cülere hain diyen Tuğamiral'e soruşturma!

Fuat Uğur ve Cem Küçük'ün birlikte hazırlayıp sundukları Medya Kritik programında, yargıda yaşanan tuhaflıklara dikkat çekildi. Şükrü Sak'a verilen 14 aylık hapis cezasından sonra, FETÖ'cülere hain diyen Tuğamiral Turhan Ecevit hakkında soruşturma başlatılması tartışıldı!

"Haine hain diyemez olduk"

Yargıda yaşanan tuhaflıklara isyan eden Fuat Uğur, bu akıl almaz tuhaflığa dikkat çekti, ve Adalet Bakanı'na seslendi. "FETÖ'cü darbecilere hain diyen Tuğamiral Turhan Ecevit'e soruşturma açacaksın, ardından savcıyım diyeceksin!" diyen Uğur, bu garabete isyan etti!  

Bu tuhaf kararı yorumlayan Cem Küçük ise, bu kararlar karşısındaki şaşkınlığını ifade ederek, "Hain'e, hain, PKK'lıya PKK'lı diyemeyecek bir noktaya geldik!" dedi. Şükrü Sak'a yaptığı bir haberden dolayı ceza verilmesini de hatırlatan Küçük, "Şükrü Sak'a Eren Erdem'le ilgili iddiaları haber yaptığı için 11 ay hapis cezası vermediler mi?" diye seslendi!

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.