27 Şubat 2020
  • İstanbul11°C
  • Ankara11°C
  • Konya8°C
  • İzmir14°C

TÜRKİYE'Yİ DERİN BİR YASA BOĞAN VAHŞETTEN BU SONUCU ÇIKARDILAR: "AİLE DEĞİL, KADINIZ!"

Vahşet ve cinnet olarak tanımlanabilen bir olay yaşandığında, normal insanlar bunun nedenini, niçinini sorgular! Onu "kendi yaşam tarzlarının malzemesi" yapmaz!

Türkiye'yi derin bir yasa boğan vahşetten bu sonucu çıkardılar: "Aile değil, kadınız!"

24 Ağustos 2019 Cumartesi 11:42

nabiz-haber-ozel-yeni-293.png

"Özgürlük" istediler!

Dün bütün Türkiye'nin gündeminde olan, bir kadının 10 yaşındaki çocuğunun gözü önünde eski eşi tarafından vahşice katledilmesi, Batıcı ve "aile"ye düşman, kadın kılığındaki bir grüh tarafından, kendi "yaşam tarzlarının" malzemesi haline getirildi!

Bu hadiseye "duyar kasıyormuş" gibi yapan, Batıcı gürüh, sokaklarda, "Özgürlük istiyoruz!" "Aile değil, kadınız!" diye slogan attı! Bu cinayetle "özgürlük talebi"nin arasında nasıl bir alaka kurdukları ise anlaşılamadı!

İstedikleri şekilde "özgürce yaşamlarını" sürdüren insanlıktan nasibini almamış "Batıcı barbarlığın", bu vahşi cinayet vesilesi ile sokaklara fırlaması, en dramatik hadiseleri bile "kendi yaşam tarzlarının malzmesi" haline getiren bir azgınlık olarak yorumlandı!

Vahşi cinayetten bu sonucu çıkardılar: "Aile değil, kadınız!"

Böylesine vahşi bir cinayetten, "Aile değil, kadınız" sonucunu çıkaran ve sokakta bu şekilde bağıran topluluğun, ne istediği, derdinin ne olduğu ise, araştırılması gereken bir konu!

Normal bir kadın, vahşi bir cinayetten sonra, sokağa çıkıp, "Aile değil, kadınız!" diye bağırmaz! Böyle bir vahşeti kendi yaşam tarzının malzemesi yapmaya vicdanı elvermez!

Bu hadise "Batıcı barbarlığın" insanımızı ne hale getirdiğini gösteren bir örnek!

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.