14 Ağustos 2022
  • İstanbul29°C
  • Ankara33°C
  • Konya32°C
  • İzmir31°C

SOSYAL MEDYADA LGBT SAPKINLIĞINA BÜYÜK TEPKİ!

Boğaziçi Üniversitesi'ndeki LGBT Çalışmaları Kulübü’nün İstiklal Marşı hakaretine tepkiler devam ediyor. KUSAD LGBTİ sapıklarının İstiklal Marşı'na yaptıkları hakaretle ilgili dün hukuki süreci başlatmıştı!

Sosyal Medyada LGBT sapkınlığına büyük tepki!

20 Ekim 2019 Pazar 00:24

Boğaziçi Üniversitesi LGBT Çalışmaları Kulübü, büyük bir saygısızlığa imza atarak üyelerine gönderdiği bir mailde İstiklal Marşı'nın sözlerini değiştirmiş ve yeni katılan üyelere gönderilen sözde "hoş geldin" mailinde İstiklal Marşı ile  dalga geçilmişti. Sosyal medya kullanıcıları rezalete tepki gösterdi.

Sosyal medyada dolaşıma giren görüntülere göre Boğaziçi Üniversitesi'ne bağlı LGBT+Çalışmaları Kulübü, yeni üyelerine bir "hoş geldin" maili attı.

Tüm kulüp üyelerine ulaştırılması istenilen mailde, İstiklal Marşı'nın sözleri değiştirilerek LGBT propagandası yapıldı. Kulüp, büyük bir saygısızlığa imza atarak İstiklal Marşı ile adeta dalga geçti.

İşte dalga geçilen mail

Öte yandan Kutsala Saygı derneği sapkın Kulüpten şikayetçi oldu.

Yapılan açıklamada

“#LGBT bir ahlâksızlık terörüdür. Tıpkı trafik terörü, gıda, maganda terörü gibi mücadele edilmelidir. İstiklâl Marşı'mıza yönelik alçak saldırıları nedeniyle gerekli suç duyurusu derneğimiz tarafından yapılmıştır. Mücadelemiz her mecrada yılmadan sürecektir.” Denildi.

İşte tepkiler

Kaynak: Doğru Haber

dogru-haber-kupur.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.