03 Aralık 2020
  • İstanbul8°C
  • Ankara1°C
  • Konya4°C
  • İzmir5°C

SELMAN ÖĞÜT, ŞİRRETLİK YAPAN İSMAİL SAYMAZ'A HADDİNİ BİLDİRDİ!

HaberTürk'teki Enineboyuna programında, "Namaz kılmanızı Kemalistler sağladı" diyen İsmail Saymaz'a haddini bildirdi!

Selman Öğüt, şirretlik yapan İsmail Saymaz'a haddini bildirdi!

04 Ocak 2020 Cumartesi 01:55

nabiz-haber-ozel-yeni-366.png

Kemalistler ezan okunmasını sağlamış!

"Kemalistler bu ülkede özgürce ezan okunmasını sağladı" diyerek yalan üzerinden şirretlik yapan İsmail Saymaz isimli manipülatarö cevab veren Doç. Dr. Selman Öğüt, Kemalizmin ezanı yasaklayarak, Türkçe ezan dayatmasında bulunduğunu hatırlattı!

Son zamanlarda sık katıldığı televizyon programlarında hemen hemen her konunda konuşan Saymaz, Habertürk'deki programda bu defa da "tarih uzmanı"ymış gibi konuşarak "din dersi" öğretmeye yeltendi!

Program esnasında bir ara kontrolünü kaybederek zıvanadan çıkan saymazın, "Ben size namaz kıldırırım" demesi dikkat çekti. Saymaz; "Bu ülkede Kemalistler sayesinde ezan okunuyor, namaz kılınıyor. Bu iki rekat namaz kılmasını bilmez. Ben bunların tümüne namaz kıldırırım" diye konuştu

"Haddini bildirdi"

Haber Türk'teki programla ilgili, sosyal medya hesabından değerlendirmede bulunan gazeteci Ersoy Dede, Selman Öğüt'ün, şirretlik yapan İsmail Saymaz'a "haddini bildirdiği" yorumunu yaptı. Dede, şunları şöyle yazdı;

"Buz gibi provokasyon yapan İsmail Saymaz’a Selman Öğüt haddini bildirdi. Evet 90 küsur sene bu ülkede yapılan zulüm ve baskının adı Kemalizm’dir. Üstelik sadece müslümanlara değil.. Toplumun bütün kesimlerine kök söktürdüler Kemalizm adına. Sorun yok demekle yok olmuyor arkadaş"

ersoy-dede-tweet.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.