29 Kasım 2020
  • İstanbul13°C
  • Ankara7°C
  • Konya6°C
  • İzmir18°C

SAPIK İSLÂMOĞLU'NUN FETÖ İLE DEVAM EDEN İLİŞKİLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Hilal Haber isimli Sapık İslâmoğlu'na yakın haber sitesi FETÖ ile ilişkilerini örtme çabasında!

Sapık İslâmoğlu'nun FETÖ ile devam eden ilişkileri ortaya çıktı!

29 Ekim 2017 Pazar 00:14

Sapık İslâmoğlu'nun FETÖ ile devam eden ilişkileri ortaya çıktı!

Dün, İBDA'cı Baran dergisine şarlayan sapık Mustafa İslâmoğlu'na yakın Hilal Haber adlı haber sitesi, bugün de yine aynı yöntemle, Manşet Haber Genel Yayın Yönetmeni Ömer Turan ve Fazıl Duygun'a saldırdı.

Sizin sapıklığınızı hiçbir örtü örtemez!

Özellikle dikkat çeken nokta şurası; Son zamanlarda bu "sapıklara" bir "özgüven"(!) geldi.

Örnek olarak, Ömer Turan'ın ve Fazıl Duygun'un, Hilal Haber isimli bu haber sitesinin, bağlı oldukları sapık adamın sapıklıklarını yazdığı için; "Eli kanlı İBD-C'yi savundu" diye suçlanması(!) 

Ömer Turan ve Fazıl Duygun'un tek yaptığı bu sapık adamın sapıklıklarını, -itikadi ve cinsî sapıklıklarını- yazıyor olmaları...

Hele bu İslâmoğlu sapığı ile ilgili "fiili livata"dan hüküm giydiği -cinsî sapık olduğu-hususunu Cübbeli Ahmet Hoca daha önce çok net bir şekilde ifade etmişti.

"El kanı" yıkayınca geçer de... Siz asıl bu pisliği nasıl temizleyeceksiniz, onu düşünün!

Böyle bir pisliği hangi örtüyle örtebilirsiniz?

sapik.png

Hilal Haber'in bu paniğinin nedeni, bu grupla FETÖ arasında devam eden ilişkilerin açığa çıkması olabilir...

İşte Hilal Haber'in panikle yaptığı o haberin küpürü:

hilal-haber-a.jpg

Manşet 24 adlı haber sitesinde, Fazıl Duygun tarafından "Mealci İslâmoğlu'nun FETÖ sevdası" başlığı ile bir haber makale yayınlandı.

Daha önce, Nabız Haber'de yayınlanan "Mustafa İslâmoğlu Dosyası" ile birlikte yayınlanan haber-makalede, İslâmoğlu'nun FETÖ ile ilişkileri bir bir ortaya konuluyor;

İşte Manşet 24 haber sitesinde yayınlana o haber-makale:

İslamoğlu bir sohbetinde ağzından kaçırarak ‘’ bir çok öğrencim vali oldu ‘’ dedi. Yine Hilal tvnin eski müdürü başbakan Binali Yıldırıma danışman olarak atandı..... İslamoğlu aşağıda da  okuyacağınız gibi, Misak-ı Milli’ye de düşman olan biridir. 

Fazıl DUYGUN

Mealci ve İrancı Şia taraftarı Mustafa İslamoğlu'nun haber sitesi hilâlhaber.com'da, dünkü "İrancı İslamoğlu grubu, İBDAcı Baran dergisine sataşmaya yeltendi.

https://www.manset24.com/gundem/iranci-islamoglu-grubu-ibdaci-baran-dergisine-satasmaya-yeltendi-h14633.html "başlıklı haberimize, yine fikren değil de, çıldırmış bir şekilde, yalan yanlış ve tehdtvarî karşılık vermeye yeltendi.

Bu haberimizde, sadece İslamoğlu'nun FETÖ ile olan ilişkisini bir kaç satır olarak bahsetmiştik. Şimdi, İslamoğlu-FETÖ ilişkisini, bizzat kedi sözleri, kitabları, konuşmaları ve belgeleriyle ifşâ edeceğiz.

İslamoğlu'nun FETÖ'yle olan ilişkisini yayınlamakla kalmayacağız, ikinci dosyamızda, HDPKK'lı vekil Hüda Kaya ile olan siyasi ittifakını da tekrardan yayınlayacağız.

Önce, Mustafa İslamoğlu'nun, 28 Şubatçılarla ardından FETÖ ile olan ilişkisini daha önce yazdığım ve bolgepostasi.com ile nabizhaber.com'da yayınlanan şu makalemden okuyalım: http://www.nabizhaber.com/o-pensilvanyadan-bu-turkiyeden-gulen-13088h.htm

ic-bir-003.png

İslamoğlu ve FETÖ Meselesi

İslamoğlu tam bir siyasetçidir. 17-25 aralık meselesine kadar Fetöyle aşırı samimi mükemmel diyalog kuran biri idi. Kendini İsa-Mesih zanneden, Pensilvanyalı şarlatan sapık Fetulla Gülen’i açıkça öven, ona olan sevgisinin sevgisini sık sık belirten biriydi. Hatta youtube’da olan bir videosunda “Fetullah Gülen’e laf atanlar onun ayakkabısı bile olamaz” diyor. Yazarsanız videoya hemen ulaşabilirsiniz. İşte bu denli muhabbet duyuyordu. 17-25 Aralık 2103 dönemine kadar Said-i Nursi’yde sık sık övüyordu. Risaleleri okumayı herkese tavsiye ediyordu.

Pensilvanya Ziyaretleri Umre Haccıymış(!)

İslamoğlu ; Hilal TV’de Senai Demirci’nin sunduğu programda, Amerika seyahati ile ilgili olarak konuştu, programda gezi notlarını anlatıyordu; (29.05.2009). Fetö lideri, Pensilvanyalı şarlatan şeytan F.Gülen’e olan sevgisini bakın şöyle anlatıyor: “Bu seyahatimize “West Virgina Umresi” adını veriyoruz, “Biz 25 yıldır Ribat yaparız.”

Yazdığı Kitabta Fetö elebaşısını” Allah’ın seçtiği bir kul “olarak nitelendiriyor

Mustafa İslamoğlu tarafından kaleme alınan “Şahsiyet Yazıları” isimli kitabın 128 129 ve 130. Sayfalarında, Fetulla Gülen'ın “Allah'ın eğitimle görevlendirdiği kutsal bir şahsiyet” olduğu ima ediliyor.

Düşün yayınlarınca 2012 yılında yayınlanan “ Şahsiyet Yazıları” adlı kitabın Fethullah Gülen başlıklı bölümünde; FETÖ lideri Gülen'e övgüler yağdırılıyor. Çeteciliği, bid'atçılığı ve dini tahrif çabaları ile yaklaşık 40 yıldır müslümanların yakinen tanıdığı Fethullah Gülen hakkında, Mustafa İslamoğlu'nun bugün ortaya koyduğu eleştirilerin yakın geçmişte söyldikleri ve yazdıkları gözönüne alınınca pek bir kıymetinin olmadığı kamuoyunca artık yüksek sesle dillendiriliyor.

Öte yandan Mustafa İslamoğlu'nun 17/25 Aralık darbe girişiminden bir süre önce Fetulla Gülen'in sözde faziletini anlatma gayreti ile ve müslümanları tahkir edercesine sarfettiği "Siz onun ayakkabısını bile yetiştiremezsiniz.." cümlesi hâlâ hafızalarımızdaki tazeliğini koruyor.

Ayrıca İslamoğlu’nun ABD seyahati ve burada çetebaşı F.Gülen ile yaptığı görüşmede nelerin konuşulduğu ise sadece İslamoğlu ve Gülen çetesince biliniyor. 17-25 Aralık sürecinde Fetö ile Ak Partinin ters düşmesinden sonra, Mustafa İslamoğlu ilk 1 hafta sessiz kaldı. Nedeni, her saf olmayan insan için bence aşikar. Çünkü kimin galip geleceğini bekledi. Hatta o bir haftalık sessizlik sürecinde, Mustafa İslamoğlu’nun örgütü, yani Akabe Vakfına gönül vermiş insanlar Erdoğanı ‘’cemaat iyiydi yaa’’ diyerek ortamlarda hafifçe eleştiriyordu.

17-25 Aralık sürecinden Ak Partinin galip çıkmasıyla birlikte, İslamoğlu Ak Partiyi övmeye ve FETÖ’yü eleştirmeye başladı. İnsanları “ayakkabısı bile olmazsınız” diyerek övdüğü Fetulla Gülen’i eleştirmeye başladı.

Birkaç hafta sonra ise Said-İ Nursi’yi eleştirmeye başladı. Risalelerdeki bir takım bölümleri Kur’ân’a aykırı olmakla, küfre girmekle itham eder oldu. Ehli sünnet cemaatler ise İslamoğlu’nun bu dönek tutumunu eleştirince, İslamoğlu’nun cemaati ise ‘’ cemaatin gerçek yüzünü gördük ne var bunda? ‘’ demeye başladı

İş bununla da sınırlı değil. İslamoğlu 17-25 aralık sürecinden sonra hükümet yanlısı tavır takınınca, her nasılsa bir takım güçler tarafından ödüllendirilmeye başladı. Bilindiği üzere Hilâl tv’nin binası Eyüp’te, Edirnekapı civarında, bir apartmanın giriş katındaki ufak bir dairenin içindeydi. Kanal komple buradan yönetiliyor ve yayın yapılıyordu

Her ne olduysa Fetö tasfiye edilmeye başladıktan sonra ve İslamoğlu hükümetten yana çıkarcı bir tavır almaya başladıktan sonra Hilâl tv bir mahalledeki apartmanın daire katından taşınıp, İstoç’taki bir plazaya yerleşti! Soranlara sise bir hayır sevenin bağışı denildi. Bu sözler başka bir cemaatten dolayı bizlere tanıdık geliyor!

Ardından yine İslamoğlu’nun cemaatine yakın kişiler belediyelere hükümete yakın kanallara yerleştirilmeye başlandı. İslamoğlu bir sohbetinde ağzından kaçırarak ‘’bir çok öğrencim vali oldu‘’ dedi. Yine Hilal tv'nin eski müdürü Başbakan Binali Yıldırım'a danışman olarak atandı.

CIA'nın çiftliğinde buluştular

C.Başkanı Erdoğan’ı ve Ak Partiyi İrancılıkla suçlayan sapkın Fetö’nün İslamoğlu ile bu kadar sıkı fıkı olması kimseyi aldatmasın. Çünkü, Fetö süreç içerisinde zaten İran’la diyalog içerisindeydi. 17-25 Aralık darbe girişimi, ABD-Neocon destekli bir, dıştan İran, içten Fetö ittifakının eseriydi. Bugün ABD’deki Zarrab operasyonun bir ayağın da İran vardır.

cia-a.jpg

Misak-ı Milli düşmanı İslamoğlu

İslamoğlu aşağıda da okuyacağınız gibi, Misak-ı Milli’ye de düşman olan biridir. Üstad Necip Fazıl’a hakaret ederken, onu “misak-ı Milliye takılıp, kalmakla suçlar.” İslamoğlu efendiliğimizden olsa gerek, kudurmuş gibi Üstada da dil uzatıyor. Malum Üstadın Doğru Yolun Sapık Kolları adlı eserinde ki bir kol bunu acayip rahatsız ediyor. Dağarcık adlı eserinde bakın ne diyor. “Misak-ı milliye ömür boyu sadık kaldı. Bu onun fikir zaafıydı. Türkün ruh kökü’ne olan sadakati dünyaya açılıp düşüncede evrenselleşmesine engel oldu. Yüreğindeki harita, cesareti ve davası kadar büyük değildi. Halbuki, o kadar küçük haritaya o kadar büyük dava sığmazdı, sığmadı da… Bu yüzden ümmet coğrafyasındaki gelişmelere hep duyarsız kaldı. O bir inkılap bekliyorum diyordu. Ama yanında yöresinde kendisi gibi inkılap bekleyenleri, hatta yapanları değil kabullenmek havsalasına bile sığdırmadı.”(s.40)

Üstadın hafsalasına sığdıramadığı! İran Şia devrimiydi.

28 Şubatçıların gözdesi İslamoğlu’nun İtikadi Sapkınlığı

28 Şubat’ın imamı diyebileceğimiz Yaşar Nuri Öztürk’ün, ehli Sünnet itikadını ifsad etme projesinin has oyuncularından biri de, Mustafa İslamoğlu’dur. 28 Şubat’ın hüküm sürdüğü 1998-2002 yılları arasında, Yaşar Nuri Öztürkle beraber, her hafta Star tv’de ortak program yaptı.

Gelelim İslamoğlu’nun fikrî-İtikâdi yozluğuna: Aşağıdaki yazıda da göreceğiniz gibi, kâh Allah Resulü, kâh Sahabe, kâh Evliyalar ve büyük âlimlerimizle alay eden, Hz. Adem’in ilk yaratılan insan olmadığını yumurtlayacak kadar zırvalayan (böyle yapmakla, en başta Allahımıza yalancılık isnad ettiğinin farkında mı acaba?) bu adamın; sapkın Fetönün tasfiyesini fırsat bilip; dini, vatanı, devleti, ümmeti, milleti için tanklara karşı direnen Ehli Sünnet Anadolunun tepe kadrolarına sızmasına izin vermemeliyiz. Yani, bir sapık örgütten (FETÖ) kurtulup, başka bir sapık örgüte teslim olmayacağız!

yeni-safak-a.jpg

İslamoğlu’nun internette Acem şiasıyla sıkı fıkı olduğuna dair bir çok vaaz görebilirsiniz, bizzat kendi ağzıyla itiraf eden bu zat, Suriye’yi, Acem fitnesine teslim etmemiz gerektiğini bile açıkça söyleyebilen biri.

17/25 Aralık’a kadar hain Fetö ile ittifak içinde hareket eden bu nev zuhur gizli ve şia yapılanması, 15 Temmuz halk direnişinden sonra, kendisini reklam ettirmeye çalışıyor. Sünni halkın ağzına bir parmak bal çalarak, fikri yozlaşmışlığını iyiden iyiye yayma siyaseti güden bu İrancı, Acem fitnesine artık dur demeliyiz."

Bu foto da, bizzat İslamoğlu'nun yazdığı ve FETÖ'yü övdüğü "Şahsiyet Yazıları" isimli kitabından bir sayfa: 

kitap-sayfasi.jpg

wisdom.net in ne olduğunu kısaca içerden öğrenelim:

Şimdi de, üzerinden 2 tank geçen  15 Temmuz gazimiz Sabri Ünal'ın, Mustafa İslamoğlu ile ilgili olarak paylaştığı bir floodu okuyalım:

tivit-rezaleti.png

Türkiye'de ilk defa sitemizde yayınlanan bazı fotoğraflar ve bilgiler için, Nabızhaber sitesi Gen. Yayın Yönetmeni Şükrü Sak'a teşekkür ederiz.

(Kaynak: Manset 24)

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.