24 Haziran 2018
  • İstanbul21°C
  • Ankara17°C
  • Konya17°C
  • İzmir23°C

PİSLİK YUVASI "CUMHURİYET"TEN İĞRENÇ BAŞLIK!

Müslüman Türk toplumu içinde iğrenç bir pislik yuvası olan Cumhuriyet isimli paçavra, "İslam-Müslüman nefretini" bu defa da böyle dile getirdi!

Pislik yuvası "Cumhuriyet"ten iğrenç başlık!

13 Eylül 2017 Çarşamba 00:05

Cumhuriyet, gazete değil, iğrenç bir pislik yuvası olduğunu bir kere daha gösterdi!

Müslüman Türk toplumu içinde iğrenç bir pislik yuvası olan Cumhuriyet isimli paçavra, "İslam-Müslüman nefretini" bu defa da böyle dile getirdi!

Myanmar'da Budistler ve Myanmar askerleri tarafından katliama maruz kalan, kalanları da tecavüze uğrayan Arakanlılar, gördükleri zulüm yetmezmiş gibi bir de Cumhuriyet gibi lağım çukuru medya tarafından yerin dibine sokuluyor.

TECAVÜZCÜ SAPIKLARIN SÖZCÜSÜ CUMHURİYET'TEN İĞRENÇ BAŞLIK: KİM BU KADINA TECAVÜZ ETMEK İSTER

Türkiye'de en ufak bir cümleyi/olayı büyütüp ortalığı ayağa kaldıran; "Nerede kadın hakları, kadınlar ötekileştirelemez, yaşam tarzına müdahale" naraları atar gibi haber üstüne haber patlatanların gazetesi, Arakan'da tecavüze uğradığnı söyleyen kadınlar için şu iğrenç başlığı atabiliyor: "Kim bu kadına tecavüz etmek ister?"

Hani 'kadın beyanı' esastı? Hani tecavüzcünün sözleri değil, mağdurun feryadı kabul edilmeliydi? Gazeteciliği geçtik, insan onuruna da mı saygınız yok.

Her fırsatta Atatürk'ün, Cumhuriyet'in gazetesi olduğunu söyleyen bu paçavra, bir kadını, sırf Müslüman kimliğinden ötürü aşağılarken tecavüzcü albayın sözcülüğünü yaptığını fark etmiyor mu sanıyorsunuz...

Cumhuriyet'in haber dilindeki iğrençlik

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.