30 Kasım 2020
  • İstanbul8°C
  • Ankara1°C
  • Konya5°C
  • İzmir13°C

MODANİSA'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA!

ModaNisa, dün sitemizde "Hocacı" ve FETÖ'cü trollorin, Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan'a yönelik iftiraları ile ilgili çıkan haber haber üzerine, sitemize bir açıklama gönderdi!

ModaNisa'dan önemli açıklama!

12 Nisan 2019 Cuma 23:39

ModaNisa'dan önemli açıklama!

Dün sosayl medyada, kendilerinin pelikan isimli sevimli bir kuş tarafından "mağdur" edildiğini düşünen bazı "Hocacı" troller ile FETÖ'cü hesapların, Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan'ı hedef alan iftiraları ile ilgili yayınladığımız haber üzerine, sözkonusu haberde adı geçen, ModaNisa sitemize bir açıklama/bilgilendirme yaptı!

ModaNisa'dan yapılan açıklamada, kendi çalışma yöntemleri hakkında bilgi vererek, sözkonusu organizasyonlarda; "Çeşitli meslek örgütleri, yurt içi ve dış basınla görüşüldüğü, iş birlikleri geliştirildiği, paydaşlarla buluşmalar gerçekleştirilip, istişare toplantıları yapıldığı" belirtildi.

ModaNisa'nın açıklama/bilgilendirmesi şu şekilde:

"Ülkemizin hazır giyimdeki gücünü dünyaya taşıyan; İstanbul'u muhafazakar giyimde dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen; son üç yıldır Türkiye e - ihracat şampiyonluğuna imza atan Modanisa, Dubai ve Londra'dan sonra tekrar İstanbul'da yapılacak olan dünyanın alanındaki sayılı organizasyonlarından Modest Fashion Week'e sponsor olmuştur. 

Modanisa kurulduğu ilk günden beri bir kadın markası olmanın sorumluluğu gereği kapsayıcı bir iş modeli benimsemiş, süreçlerine ve girişimlerine paydaşlarını dâhil etmeyi olmazsa olmaz bir ilke olarak uygulamıştır. 

İstanbul Modest Fashion Week organizasyonu için de aynı anlayışla, çeşitli meslek örgütleri, yurt içi ve dış basınla görüşülmüş, iş birlikleri geliştirilmiş, paydaşlarla buluşmalar gerçekleştirilmiş ve istişare toplantıları yapılmıştır.  Modanisa’nın İstanbul’u modest giyimde dünyanın en önemli merkezi haline getirme hedefi, fikir ve tavsiyeleriyle, ücret talep etmeksizin, gönüllü olarak bu organizasyona destek olan saygıdeğer danışmanlarımızın katkılarıyla daha da güç kazanmıştır.

Saygıyla duyurulur."

kaplan.png

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.