14 Temmuz 2020
  • İstanbul25°C
  • Ankara24°C
  • Konya26°C
  • İzmir28°C

İMAMOĞLU'NDA ANİ "KİBİR PATLAMALARI" GÖRÜLDÜ!

Silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde yazdığı şeylerin tiyatroya uyarlanması ile birlikte, "tiyatro izlemeyi" politik bir şova çevrilmesine gösterilen tepkiler İmamoğlu'nda ani kibir patlamalarına yol

İmamoğlu'nda ani "kibir patlamaları" görüldü!

15 Ocak 2020 Çarşamba 00:08

nabiz-haber-ozel-yeni-369.png

 

 

Eleştiriler İmamoğlu'nda ani "kibir patlamaları"na yol açtı!

Silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'ın cezaevinde yazdığı "şey"lerin tiyatroya uyarlandı ve sahnelendi.

tiyatro-a.jpg

İmamoğlu'nun eşi, Kılıçdaroğlu'nun eşi, Demirtaş'ın eşi ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, yanlarına Kadir İnanır'ı da alarak, "tiyatro izlemeyi" politik bir şova çevirdiler.

Aynı zamanda, "Terör örgütü" destekçisi Demirtaş'ı ve PKK'nın siyasi uzantısı HDP'yi destekledikleri mesajını verdiler.

imamoglu-esiyle.jpg

"Ani kibir patlamaları görüldü..."

Kamuoyunda bu "şova", dolayısıyla, PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'ye aleni "destek mesajı"na karşı tepkiler gelmesi üzerine, İmamoğlu'nda ani "kibir patlamaları" görüldü. İmamoğlu;

"Benim eşim iyi eğitim almış, üniversite bitirmiş, masterı olan, doktorası olan bir Türk kadını. Benim eşim nereye gideceğini bilir" dedi... Halbuki eleştirilerin odağında; "Silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek suçundan" tutuklu bulunan bir kişi ile milletin gözü önünde "çevrilen tiyatro" vardı. İmamoğlu'nun eleştirilere bu şekilde, kibirli, üstenci bakışla cevab vermesi de sosyal medyada eleştirildi. 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.