24 Eylül 2020
  • İstanbul27°C
  • Ankara25°C
  • Konya27°C
  • İzmir29°C

HOCACILAR, ERDOĞAN'A "KAZAN" KALDIRMAYA BAŞLADI; "DAMADINIZI BU MİLLET ASLA KABULLENMEYECEK"

Bürokrasideki görevlerinden uzaklaştırılan "Hocacılar", daha önce, "Reis reis" diye etrafında fır döndükleri Erdoğan'a kazan kaldırmaya başladılar!

Hocacılar, Erdoğan'a "kazan" kaldırmaya başladı; "Damadınızı bu millet asla kabullenmeyecek"

06 Ekim 2018 Cumartesi 01:31

Ak Parti Düzce eski İl Başkanı, Diriliş Postası eski Ankara Temsilcisi ve yazarı, eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nün siyasi danışmanlığını yapmış Saim Tut, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı çok sert bir dille eleştirdi.

Şimdi, Karar'da yazan Hakan Albayrak'la aynı ekipten olan Saim Tut sosyal medya hesabından Erdoğan’ı ve Erdoğan'ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı çok ağır bir dille eleştirdi. 

Saim Tut, “Sırf kendi damadınız olduğu için devleti resmen teslim etmeye çalıştığınız Berat Albayrak'ın tek bir özelliğini söyleyiniz bana?” ifadelerini kullandı.

“Emin olun ve bilin ki böyle giderse çok kısa bir süreçte yıkılacaktır AK Parti”diyen Saim Tut, “Çok sevip güvendiğiniz ve sizden sonrasına hazırladığınız damadınızı bu millet asla kabullenmeyecektir” şeklinde yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, “Sevgili Reis, bu dava denilen şey sizin babanızın malı ve iktidarınızı korumak için yeri geldiğinde hamasetle, üç beş ayet okumakla başvurabileceğiniz kullanışlı bir aygıt olmaktan, sığ ve sınırlı kesimlerin çapsız öngörülerinden ötedir” sözleriyle çok ağır bir dille eleştiren Saim Tut, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun partinin dışına itilmesini de eleştiriyor.

Saim Tut, Karar gazetesi yazarı Hakan Albayrak'a yakınlığıyla da biliniyor.

Saim Tut, Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlığı döneminde, Davutoğlu’nun daveti üzerine Çankaya’daki yemeğe de katılmıştı.

İşte Saim Tut’un sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Bakan Albayrak’a ilişkin çok sert eleştiri yazısı:

tut-ic.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.