06 Aralık 2019
  • İstanbul6°C
  • Ankara-3°C
  • Konya-2°C
  • İzmir5°C

HASAN KAÇAN KAPAĞI YAPIŞTIRDI; HADİ BUNU YAZ; "EKREM, BİZ BURALARI HİÇ BİLMEDİK..."

Hasan Kaçan, İmamoğlu'na yandaş Gökhan Özoğuz'a kapak yaptı!

Hasan Kaçan kapağı yapıştırdı; Hadi bunu yaz; "Ekrem, biz buraları hiç bilmedik..."

17 Temmuz 2019 Çarşamba 02:07

İmamoğlu'na yandaş ve onun gözüne girmek için sosyal medyadan yağcılık yapan Gökhan Özoğuz ile tiyatro sanatçısı Hasan Kaçan arasında “15 Temmuz” tartışması yaşandı.

Tartışma Gökhan Özoğuz’un, sosyal medya hesabından iki sene önce birilerinin üfürükten eleştirisini görüp, "dikkat çekmek" için paylaşması ile başladı!

Hasan Kaçan ise Gökhan Özoğuz’un, İmamoğlu'nun gözüne girmek için yaptığı bu eleştiriye “Çizimlerden değil darbecilerden nefret edeceksin Gökhan! Alçak darbeciler 251 evladımızı şehit etti Gökhan! 251 can toprak altında Gökhan! Büyüklerinden hiç bir şey öğrenmediysen, şehit evinde edeple susulacağını da mı öğrenmedin Gökhan! Bu memleket şehit evi Gökhan! Sus Gökhan!” mesajıyla cevab vermişti.

Bu cevab karşısında ne diyeceğini bilemeyen Gökhan Özoğuz, Hasan Kaçan’ın Türkçe Olimpiyatları’nda yer aldığı görüntüleri paylaşarak, “Hasan biz buraları (Türkçe Olimpiyat) hiç bilmedik Hasan, Biz Halkımızı hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadık, edebimiz dürüstlüğümüzdendir Hasan, Biz Askerimize, Ordumuza aşığız Hasan, (Darbeciler Türk Askeri değildir!) Birliğimizi, Beraberliğimizi ATAMIZDAN ÖĞRENDİK” diye yazdı...

İmamoğlu'na yandaşlığı ile bilinen Özoğuz'a, Hasan Kaçan, Ekrem İmamoğlu'nun FETÖ kanalındaki görüntüsünü paylaşarak son noktayı koydu...

Hasan Kaçan şunları yazdı; "Gökhan, madem dürüstsün, bu videonun altına aynen bana kullandığın ifadeleri yazarsın.  "Ekrem biz buraları (Fetöcülerin STVsi) hiç bilmedik Ekrem. Biz Halkımızı hiçbir zaman hayal kırıklığına upratmadık,edebimiz dürüstlüğümüzdendir Ekrem... Yazamıyor musun? "

Kaçan bu cevabın ardından, İmamoğlu'na yaranmaya çalışan Gökhan Özoğuz'la ilgili twetlerini silerek şunları yazdı;

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.