23 Ocak 2022
  • İstanbul-2°C
  • Ankara-5°C
  • Konya-6°C
  • İzmir1°C

FETULLAHÇI AJAN YAPILANMA'NIN OPERASYON ÇOCUKLARI KAYBOLDU!

15 Temmuz öncesi Türkiye üzerinde algı operasyonları yapan Fetullahçı Ajan yapılanmanın operasyon çocukları bir süredir kayıp! Aradığınızda, karşınıza "gizlendi!" diye bir yazı çıkıyor!

Fetullahçı Ajan Yapılanma'nın operasyon çocukları kayboldu!

13 Ekim 2016 Perşembe 15:39

 

Nabız Özel

 

Fetullahçı Ajan Yapılanma'nın operasyon çocukları olarak bilinen Ekrem Dumanlı, Önder Aytaç ve Emre Uslu kayıplara karıştı. 

15 Temmuz öncesinde medyada ve sosyal medyada bir çok kirli operasyon yapan Fetullahçı Ajan Yapılanma'nın operasyon çocukları olarak bilinen Ekrem Dumanlı, Emre Uslu ve Önder Aytaç kayıplara karıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerine en aşağılık yalan ve iftiraları üreten bu Amerikan ajanı çetenin sosyal medya üzerinden yaptıkları kirli propagandaları, yazıp çizdiklerini göz önüne aldığınızda bu pisliklerin "niye gizlendiğini" tahmin edebilirsiniz?

"Gizlenmişler"

Sesi soluğu kesilen bu ihanet şebekesinin hesaplarına girildiğinde, "gizlendi" diye bir uyarı çıkıyor!

onder-aytac.jpg

Daha önce kendileri "insan hakları, demokrasi, özgürlük"(!) kisevsi altında gizleyen bu operasyon çocukları 15 Temmuz saldırısından sonra, artık "kandıracakları" kimse kalmadığını da anlamış olabilirler...

ekrem-dumanli.jpg

Bunlardan opersyona devam etmek isteyen Emre Uslu'nun "Yön" adlı operasyon haberleri yaptığı site ise yaklaşık onbeş yirmi gündür her hangi bir haber yapamıyor.

emre-uslu.jpg

Peki bu operasyon çocukları nereye kayboldu?

15 Temmuz'dan sonra maskeleri düştüğü için "gizlendiler?" mi, yoksa artık "kandıracak safoş" bulamadıkları için kendilerini unutturmaya mı çalışıyorlar?

Bilindiği üzere bu pisliklerin bir çok yalan ve iftiranın altında imzası var...

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.