09 Nisan 2020
  • İstanbul6°C
  • Ankara6°C
  • Konya8°C
  • İzmir8°C

ENES DUYMAZ YAZDI; 16 NİSAN'DA SANDIKTAYIZ; TEREDDÜTSÜZ EVET!

Ey Batı, Anadolu insanı, sizi çok iyi tanıyor. Partisi, derneği, meşrebi ne olursa olsun, sizin iki yüzlüğünüz karşısında kenetlenecektir ve bunu 17 Nisan günü de suratınıza çarpacaktır!

Enes Duymaz yazdı; 16 Nisan'da sandıktayız; Tereddütsüz Evet!

13 Mart 2017 Pazartesi 00:02

Enes Duymaz yazdı; 16 Nisan'da sandıktayız; Tereddütsüz Evet!

   16 NİSAN’DA SANDIKTAYIZ VE TEREDDÜTSÜZ: EVET!

Alman televizyonu “HAYIR” kampanyası düzenliyorsa, Can DÜNDAR adlı maymunu kafese koymuş ve şehir şehir, ülke ülke dolaştırıp “Vatanını Satan Namussuz Görmek İsteyene Numune” misali gezdiriyorsa,

Hollanda, adlı homoseksüeller ülkesi bizdeki anayasa değişikliğine kuduruyorsa,

PKK ve CIA,MOSSAD ve Pentegonun kucağına oturup ülkesine saldıran ve CIA’nın çiftliğinde semirtilen, Kainat Şebeği, Salya Sümük Vaftizli Vaiz FETTOŞ’un FETÖ’sü  “HAYIR” diyorsa,

Oyumuz, elbette EVET olacaktır.

BBP VE ALPEREN OCAKLARI, oylarını  “EVET” olarak açıkladı.

Ben öyle sanıyorum ki ÜLKÜ OCAKLARI da firesiz EVET verecektir. Çünkü, Avrupa’nın bu kadar kuduz bir tavırla ülkemize saldırmalarının ne anlam ifade ettiğini ÜLKÜCÜ GENÇLİK’ten daha iyi anlayacak kimse yoktur. ÜLKÜCÜLER, söz konusu vatan olunca her türlü farklılığı, kırgınlığı bir kenara bırakıp vatandan yana olmayı şiar edinme erdemini hiç kaybetmemiş bir topluluktur.

Umudunu, ÜLKÜCÜ CAMİA’nın “Hayır” demesine bağlayan şer odakları, bilmiyorlar ki ÜLKÜCÜLER, sizin Can Dündar isimli maymunuz gibi hiç değillerdir. Başka ülkeye gidip ülkesini satan namussuzla karşılaşsalar ona dünyanın kaç bucak olduğunu da gösterecek iradeye ve yüreğe de sahiptirler. Almanya’da aç kalsalar, hatta açlıktan öleceklerini bilseler bile Almanların milyarlarına tenezzül etmezler.

SAADET PARTİSİ’ne gönül veren ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ mensuplarının da Batının ve bilumum şer odaklarının “HAYIR” Cephesinde yer aldığının farkında olduklarını ve onlarla aynı safta yer almayı zül kabul edeceklerini, oylarını EVET olarak vereceklerini düşünüyorum. Onların SAADET PARTİSİ yöneticilerinin “HAYIR” kararına pek uymayacakları aşikar.  Ümmet sevdası taşıyan ve mazlumlara yardımda cevval biçimde koşan AGD’liler biliyorlar ki Batının ve siyonizmin uşağı darbeciler Merhum Erbakan’ın partisini beş kere kapatmıştır. Merhum Erbakan’a etmedikleri hakaret kalmamıştır. Oğuzhan ASİLTÜRk’ün gülerek ve içtenlikle Kılıçdaraoğlu ve  Fevzioğlu’nu kucaklamasından da yürekten yaralanmışlardır. Bu yüzden de ASİLTÜRK’ün  “hayır” telkinini dinlemeyeceklerdir.

HÜDAPAR yönetimi ve mensupları zaten “EVET” vereceklerini deklare ettiler.

Anadolu’nun, kendinde bir aidiyet duygusu, vatan sevgisi olan, bir ve beraber olduğumuzda var olacağımızın bilincinde olan her ferdi, Türk’üyle, Kürt’üyle, Çerkez’iyle, Laz’ıyla, Arnavut’uyla, Boşnak’ıyla, Arap’ıyla kenetlenecektir. Bakanlarımızın konuşmasına tahammül edemeyen Almanya ve Hollanda’ya, ABD’nin ve Batının maşası şer odaklarına sandıkta öyle bir cevap verecektir ki bu kuduzlar daha da kuduracaktır.

Ey Batılılar, Osmanlıya duydukları kinleri, Türkiye ayakları üstünde durmaya başlayınca yeniden depreşen insanlık düşmanı sömürgeciler, bebeği kucağındaki mülteciyi, çelme takıp düşürecek kadar süflileşmiş, alçalmış yaratıklar, siz istemeseniz de bu ülke var olacak, hem de sizin hiç de istemediğiniz güce erişecektir.

Altı yüz yıl korkuttuğumuz gibi sizi yine korkutacak güce kavuşacağız İnşallah!

Ey Batı, Anadolu insanı, sizi çok iyi tanıyor. Partisi, derneği, meşrebi ne olursa olsun, sizin iki yüzlüğünüz karşısında kenetlenecektir ve bunu 17 Nisan günü de suratınıza çarpacaktır!

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.