29 Mart 2020
  • İstanbul9°C
  • Ankara8°C
  • Konya10°C
  • İzmir13°C

DUA: BİN YIL İSLAM ÜMMETİNİN BAYRAKTARLIĞINI YAPMIŞ BU MİLLETİ YENİDEN O ASLI HÜVİYETİNE VE GÜCÜNE ERDİR!

Bizi olamayışlardan, yarım oluşlardan, olmadığı mananın ve içinde bulunmadığı halin sahibiymiş görünmekten, riyadan, hasetten, kıskançlıktan koru!

Dua: Bin yıl İslam ümmetinin bayraktarlığını yapmış bu milleti yeniden o aslı hüviyetine ve gücüne erdir!

11 Haziran 2018 Pazartesi 03:10

nabiz-haber-ozel-yeni-131.png

Kadir Gecesi duamız odur ki:

Allah’ım!

Bin aydan daha hayırlı buyurduğun şu mübarek Kadir gecesi ve âlemlere rahmet olarak gönderdiğin Resulullah(SAV)  hatırı için;

Bizi, Resulullah (SAV)’ın gösterdiği yoldan sana itaat eden, senin buyruklarına  harfiyen uyan ve Resul(SAV)’ın Sünnetine ittiba eden, Müslüman kardeşinin derdiyle dertlenen kullarından eyle!

Senin ölçülerini ve onlara uymayı, nefsinin heva ve heveslerinden, çıkarlarından önde tutan kullar eyle!

Ülkemizi ve İslam alemini kafirlerin, münafıkların, fasıkların ve zalimlerin tasallutundan  ve şerrinden, basit çıkarları uğruna İslam düşmanlarıyla işbirliği yapan gafillerin şerrinden koru!

İslam’ın Ehli Sünnet yolunu tıkamaya çalışanlardan, Hz Adem’e baba atfeden, Resulullah (SAV) hadislerine  ve sünnetine savaş açanlardan, itikadı bozuk, öğrendiği bilginin kibriyle Sahabe-i Kiramdan başlayarak bütün İslam büyüklerine dil uzatan, ŞİA sapkınlığından, İngiliz mamulü Vehhabilik’ten,  Selefi Salihin’e hakaret edercesine Selefiyiz deyip kafirle işbirliği yapan yeni Seleficilik sapkınlığından bu ümmeti koru!  Bunca zulmü hiç görmeyip işi gücü geçmiş İslam büyüklerine ve Ehli Sünnete saldırı olan, Suud’dan, İran’dan, ABD’den gelen dolarlarla beslenen, prof, hoca yaftalı âlim müsveddelerinin ve bunların kurduğu yapıların şerrinden koru!

Makam ve mevkiini, çıkarlarını her şeyden üstün gören, riyakâr, yalaka, münafık tabiatlı, milletin malına tasallut eden, necis elini uzatan, yiyici, şöhret düşkünü yönetici, bürokrat, amir ve memurların belasını ver, ellerini kurut ve bizi onların şerrinden koru! Bu tür kişilerin yerine Hz. Ömer’in yolundan giden, haram ve helali bilen, dürüst, sahici Müslüman insanlar getirt!

Ya Rabbi!

Çocuklarımızı, zürriyetimizi senin yolunda ihlasla olabilen, namaz kılan, hakkı hak bilip ona ittiba eden, batılı batıl bilip ondan imtina eden, salih amel işleyen, namaz kılan kişiler eyle!

Allah’ım!

Bizi olamayışlardan, yarım oluşlardan, olmadığı mananın ve içinde bulunmadığı halin sahibiymiş görünmekten, riyadan, hasetten, kıskançlıktan koru!

Bize, ülkemize senin yolunda olmayı, mazluma uzanan yardım eli, zalimin gırtlağını sıkan intikam eli olmayı nasip eyle!

Yeryüzünde her haksızlığa dur diyebilecek, her zulmü engelleyebilecek güç ve cesaret ver!

Bizi, Doğu Türkistan’ı Çin tasallutundan, Filistin’i Yahudi tasallutunda, Suriye’yi müşrik Nusayri tasallutundan, Irak’ı, Güney Azerbaycan’ı  ve Yemen’i sapkın Şia tasallutundan, Mekke ve Medine’yi, Mısır’ı, Libya’yı, Tunus’u, tüm Afrika’yı  zalim ve fasıklardan, işbirlikçi münafıklardan kurtaracak, İsrail’i yeryüzünden silecek, Batıya haddini bildirecek güce erdir!

 Bin yıl İslam ümmetinin bayraktarlığını yapmış bu mübarek milleti yeniden o aslı hüviyetine ve gücüne erdir!  

Bize iyiyi, hakikati görecek, kötüyü ve batılı ayırt edebilecek feraset; Hz Ömer(RA)’in adaletini, Hz Ebubekir (RA)’in  şefkat ve merhametini, Hz Ali(KAV)’nin ve Ebu Ubade Bin Cerrah(RA)’ın celadetini , mücahede ruhunu, şehadet şuurunu  ver!

Bizi, yurdumuza, İslam alemine oradan da topyekun insanlığa numunelik teşkil edecek sahici Müslümanlar kıl! Nefsimizin, dünyalık heva ve heveslerin peşinde olmaktan koru!

Ümmetin hastalarına şifa, dertlilerine deva, borçlularına eda nasip eyle! Açlarını doyur, açıklarını giydir, işsizlerine iş nasip et, rızıklarını genişlet!

 Günahlarımızı affeyle, Salihlerle haşrolacak cennetlik kullarının zümresine dahil eyle!

Bizi, yeryüzünü İslam’ın adaletiyle aydınlatacak maddi ve manevi şartlara ulaştır. Bizi bunca yıldır zulüm altında inleyen mazlumların intikamına memur et! Ülkemize tuzak kuranların, bunlarla işbirliği yapanların tuzaklarını başlarına geçir!

Ya Rabbi!

Ümmete birlik ver!  Adriyatik’ten Çin Seddi’ne, Kırımdan Afrika’nın en güneyine, Kafkaslardan Arap yarımadasına, Altaylardan Hint yarımadasına, Endonezya ve Malezya’dan Moro Yarımadasına kadar Ümmeti bir ve beraber kıl! Her biri sancak sancak bağımsız ama tek bir bayrak altında bir olacak şekilde Ümmeti toparla!

Kadir Gecesi’nin hayrı, bereketi  tüm kardeşlerimin üzerine olsun! 

Cenab-ı Hakk, bu geceyi ülkemizin ve ümmetin gerçek kurtuluşuna vesile kılsın!

Amiin, Amiin, Amiin!

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.