16 Haziran 2019
  • İstanbul27°C
  • Ankara25°C
  • Konya18°C
  • İzmir30°C

BELGELER SIZDI; PENTAGON'UN DEHŞET VERİCİ BİYOLOJİK SİLAH DENEYLERİ!

Korkunç... Eski Gürcistan Devlet Güvenliği Bakanı ABD’nin ülkedeki biyolojik silah deneylerini açıkladı

Belgeler sızdı; Pentagon'un dehşet verici biyolojik silah deneyleri!

28 Eylül 2018 Cuma 01:30

Eski Gürcistan Devlet Bakanı Igor Giorgadze ABD’nin Gürcistan’da biyolojik silah deneyleri yaptığını gösteren belgeleri yayınladı.

 Söz konusu deneyler başkent Tiflis yakınlarında bulunan ve Gürcü-Amerikan ortaklığıyla kurulan Lugar Araştırma Merkezi’nde yürütüldü.

bati-raporu-b.jpg

İki ülke 2002 yılında “Biyolojik silahların geliştirilmesi ve bu alandaki bilgilerin yaygınlaşmasının önlenmesi ile ilgili teknolojiler ve patojenler (Hastalık yapıcı mikroorganizma) alanında işbirliği üzerine” bir anlaşma imzaladı. İki yıl sonra da Tiflis yakınlarındaki merkezi inşa etmeye karar verdiler.

Giorgadze, Harvoni ve Sovaldi patojenlerini içeren bu deneylerin bir sonucu olarak sadece Aralık 2015’te 30 Gürcü vatandaşının öldüğünü ortaya çıkardı. Bu kişilerin ölümleri aynı gün ya “bilinmeyen sebepler”e bağlandı ya da hiçbir şekilde açıklanmadı.

Giorgadze’nin elde ettiği verilerin büyüklüğü 100 bin sayfayı buluyor. Elde edilen bu verilerin bir misalini sivrisineklerin havaya salıverilmesini uzaktan kontrol eden bir cihazın geliştirilmesi ile ilgili bir ABD patenti teşkil ediyor. Bahsi geçen patent sivrisinek ısırmasıyla bulaştırılmaya uygun bir zehrin yayılmasını amaçlıyor. Kaynak: SouthFront

Kaynak: https://batiraporu.com/genel/eski-gurcistan-devlet-guvenligi-bakani-abdnin-ulkedeki-biyolojik-silah-deneylerini-acikladi/

© Batı Raporu

hasmet-babaoglu.jpgbati-raporu-bir.jpgbati-raporu-ic-iki.jpgbati-raporu-ic-uc.jpg

bati-raporu-ic-dort.jpgbati-rapori-ic-bes.jpgbati-raporu-ic-alti.jpgbati-raporu-ic-yedi.jpg

bati-raporu-ic-sekiz.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.