30 Kasım 2020
  • İstanbul11°C
  • Ankara-3°C
  • Konya-1°C
  • İzmir12°C

AZGIN SAPIK, İBDA'CI BARAN DERGİSİNE ŞARLADI!

Baran dergisinden, "Hilal Haber'in fantazileri" başlıklı bir açıklama yayınlandı!

Azgın sapık, İbda'cı Baran dergisine şarladı!

27 Ekim 2017 Cuma 23:34

nabiz-haber-ozel-yeni-054.png

Baran Dergisi'nde Harun Çetin ile yapılmış olan bir röportaj, sapıklığı ayyuka çıkmış, "yedek Fetullah" olarak da bilinen Mustafa İslâmoğlu grubuna ait Hilal Haber isimli site tarafından çarpıtılarak başka taraflara çekildi!

Hakkında, "fiili livata suçundan ceza aldığı" iddiaları bulunan Mustafa İslâmoğlu isimli sapık, kamuoyunda, en son "İmam Hatipler IŞİD'cı yetiştiriyor" diyerek, İmam Hatiplere yaptığı saldırı ile biliniyor. Cübbeli Ahmet Hoca da bu sapık grupla ilgili iddiayı daha önce dile getirmişti.

"Hilal Haber'in fantazileri!"

Baran Dergisi'nin internet sitesinde konu ile ilgili; "Hilal Haber'in fantazileri" başğı ile yapılan açıklamada şöyle denildi;

Sayın Harun Çetin ile yapmış olduğumuz, “Bu Toprakların Teminatı Ehl-i Sünnet Çizgisidir” başlıklı röportaj, Ehl-i Sünnet düşmanlığıyla tanınan kesimlerde büyük bir rahatsızlık meydana getirdi. Bu rahatsızlığı, şuur altındaki Ehl-i Sünnet Vel’Cemaat düşmanlığıyla beraber ortalığa kusan ise Akabe Vakfı’nın yayın organı Hilal Haber oldu.

islamoglu-a.png
Dergimizde yayımlanan röportajla alâkalı olarak Hilal Haber web sayfasında, “Mafyalaşmayı savunan yazar Akabe Vakfı'nı hedef gösterdi! başlığı atıldı ve bu başlığın altında “Baran Siyasi Dergisi yazarı Harun Çetin, söyleşisinde ehli sünnet adına mafyavari yapılarla ilgili Diyanet'e, Akabe Vakfı'na ve Mustafa İslamoğlu'na tehditler savurdu.” ifâdeleri yer aldı.

Söz konusu röportajda Harun Çetin diyor ki:

Halk devleti zorlayacak; bazen sistemleri zorlamak gerekiyor. Çok basit bir misal, sosyal medyada hemen bir tag açıyorlar ve yetkililerin bir şeyler yapması için zorluyorlar değil mi? Bunu gibi misaller çoğaltılabilir. 
Mustafa İslamoğlu diyor ki “Hacamat sünnetse yetim olmak da sünnet, annenizi öldürün” bunu dedikten sonra İslamoğlu’nun Akabe Vakfı’nı böyle sallamamız icap ederdi
Nasıl ki devletin hukuki boşluklarından, siyasi güçsüzlüklerinden ötürü mafya ortaya çıkıyorsa, bunun müsbet yönünden misal verirsek neden dine yapılan saldırıların hukuki yaptırımı olmayınca halk arasından bu saldırılara tepki veren bir yapı çıkmasın ki?


Bir kere şunu ifâde etmemiz gerekiyor ki; bahse konu olan röportaj, mafyalaşmayı değil, Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkan Ehl-i Sünnet düşmanı sapkınlara karşı, devleti göreve davet ediyor. Bununla beraber, devlet bu görevi şuurlaştırana kadar da, milletimizi, tıpkı 15 Temmuz gecesi bir diğer sapkın FETÖ’ye karşı sergilemiş olduğu tavır ve tutuma davet ediyor. Son derece açık ve net ifâdeler...

İslâm Aleyhine Konuşturmayacağız


Bizim senelerdir tavizsiz bir şekilde izlediğimiz politika artık neredeyse dünya çapında herkesin malumu. Ve malumu bir kez daha bu sapkın zihniyetin haberini vesile ederek ilân etmemiz icab ederse; biz, hiç kimsenin İslâm aleyhine konuşmasına müsaade etmedik, etmiyoruz ve etmeyeceğiz de. Bizim iddiamız bu.
Biz bunu diyoruz, Hilâl Haber ise “teröristler, mafyavarî bir şekilde bizi hâlledecekler.” diye anlıyor. Büyük Doğu-İbda Külliyâtına aşina olanların yakînen bileceği ölçüdür; “Kişinin anladığı üzerinde telif hakkı vardır.” Madem ki böyle fantezileri var, o zaman telifi de kendilerine ait.

Dine İçten Yıkan Kâfir Tipi


Mustafa İslâmoğlu’nun ne menem bir sapık olduğunu, dergimiz okurları senelerdir bilirler. Dolayısıyla böylesi bir tipten ziyade bizim için esas olan, sapkınlığın yaygınlaşmasının önüne geçilmesi. Senelerce Ehl- Sünnet’in kalesi Anadolu’yu düşürmeye çalıştılar, beceremediler. Uzun yıllardır da FETÖ ve bunlar gibi dini içten yıkmaya azmetmiş sapkınları desteklemek suretiyle aynı hayali kovalıyorlar.
Tabiî ki, muvaffak olamayacaklar...

Bu sapıkla ilgili daha önce sitemizde yayınlanan bir dosya 

nabiz-a.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.