25 Şubat 2018
  • İstanbul6°C
  • Ankara4°C
  • Konya5°C
  • İzmir7°C

ALTIN KÜNYE... İHTİŞAMIN SİMGESİ...

Bir çok hükümdar güzelliğinin yanı sıra takıları ile de göz doldurmayı çabalamıştır.

Altın künye... İhtişamın simgesi...

09 Haziran 2017 Cuma 00:30

Altın Künye
 
Yüzyıllardır zenginliğin ve ihtişamın göstergesi olarak kullanımı sağlanmakta olan altının günümüzde hala değerini korumayı başaran bir element olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Antik çağlardan bu yana bayanların güzellik göstergesi olarak farklı farklı tasarımlar ile kullanımının sağlandığını da arkeolojik kazılarda bulunan tarihi kalıntılar sayesinde de kanıtlamayı başarmıştır. Bir çok hükümdar güzelliğinin yanı sıra takıları ile de göz doldurmayı çabalamıştır.
 
Altın Çocuk Balık Bileklik
 
Altın Çocuk Nazar Bileklik
 
Altın Çocuk Nazar Bileklik
 
Altın Çocuk Uğur Böcekli Bileklik
 
Altın Çocuk Künye
 
Altın Çocuk Maşallah Künye
 
Altın Çocuk Nazar Künye
 
Altın Çocuk Nazar Künye
 
Altın Bileklik
 
Altın Nazar Boncuklu Bileklik
 
Altın Kalp Bileklik
 
Altın Bileklik
 
Altın Bileklik
 
Günümüzdeki bayanlarında altına karşı olan özentisi de eski çağlardan bu yana gelen duygulardan bir tanesidir. Bayanlar için hem bir ihtişam göstergesi hem de tarzını yansıtabilme yollarından bir tanesi olan altın künye ve bileklik kullanımı geçmişten günümüze devamlılığını sürdürmeyi başarabilen bir gelenek gibi devam etmektedir. Bu geleneğin devamını sürdürme konusunda da istikrarlarını bozmayan bayanlar önümüzdeki yıllar içerisinde de varlığını sürdüreceğe benzemektedir.
 
Altın Bileklik
 
Altın Bileklik
 
Altın Fatıma Eli Bileklik
 
Altın künye kullanımı bayan için hem ihtişam hem de tarzını yansıtabilme yolu olarak ta günümüzdeki bayanların yanlarında olmayı başarabilmektedir. Altın künye modelleri hemen hemen bir çok bayanın tarzını yakalayabilen modeller olmasından dolayı birbirinden şık olan tasarımlara sahip olma özentisi bayanlar üzerinde varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Bir çok bayan için vazgeçilmez olan altın künye diğer bayanlar tarafından da ilgi çekmeyi sağlayabilecek olan ürünlerdir. Hemen hemen her bayanın rüyalarını süsleyen bu aksesuarlar önümüzdeki yıllarda da bu rağbeti görebilecek olan çeşitlerden bir tanesidir. 
 
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.