21 Şubat 2019
  • İstanbul9°C
  • Ankara7°C
  • Konya6°C
  • İzmir14°C

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI RAMAZAN BORA'DAN MANİFESTO GİBİ AÇIKLAMA!

Ak Parti'den milletvekili aday adaylığına başvuran gönüldaşımız Ramazan Bora, siyasi anlayışını manifesto gibi bir açıklamayla deklare etti!

Ak Parti Milletvekili aday adayı Ramazan Bora'dan manifesto gibi açıklama!

06 Mayıs 2018 Pazar 14:59

Aksaray'dan, Ak Parti milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan gönüldaşımız Ramazan Bora, siyasî anlayışını ve niçin aday olduğunu manifesto gibi bir açıklama ile kamuoyuna deklare etti...

İşte Ramazan Bora'nın o açıklaması:

Vekil adayı kim olacak?

Mazlum ve Müslümanların son kalesi Anadolu’muzu boğmak için sınırımıza 10 bin tır silah yığıldı. “Kimi Hindu kimi yamam kimim bilmem ne bela” bütün Haçlı-Siyonist akbabalar İslâm topraklarına çöreklendi!

Kudüs oylamasında görüldü ki, ABD ve iki virgüllük ülke hariç bütün dünya arkamızda ve dünyayı katil Siyonist-Haçlı katillerden kurtarma misyonunu Türkiye’ye verdi. Bu bile göstermektedir ki; “Son kale Türkiye” aynı zamanda kurtuluşun kumanda beyin merkezidir!

Ülkemiz içinde de Batı kuklası bütün teşkilâtlar, gönüllü Batı köleliğine soyundular! Sırtlanlar gibi “Son kale”yi karıştırmaya, iç savaş çıkarmaya, güçsüzleştirmeye ve mazlumları kurtaracak iradeyi yok etmeye çalışıyorlar!

Mevcut sistem çatırdıyor ve çare üretemiyor! Mutlaka “Başkanlık” ve ilerisinde “Hâkimiyet Hakk’ındır” diyen Başyücelik sistemi bir kurtuluş reçetesi olarak kendini dayatıyor!

İhale peşinde koşanlarla…

Rantçılarla…

Köşe dönmecilerle…

Dünü ve bugünüyle net, misyon ve vizyon sahibi olmayanlarla..

Demagoglarla, koltuk hastalarıyla, GERÇEK VE HAK BİR KURTULUŞ SAVAŞI VERİLEMEZ!

Gerçek bir kurtuluş savaşı, insanımızı ve toplumuzu çürüten, nesillerimizi öldüren, yozlaştıran, kirleten pisliklere karşı da savaş açmakla mümkündür! Allah’ın yasakladığı bütün melânetler (İçki, kumar, fuhuş, faiz gibi pislikler) en katı şekilde yasaklanmalı, okullarda, “Allah ve Resûl yolu, vatan ve millet sevgisi öğretilmeli, vatana, millete, ezana ve bayrağa ihanet idamla cezalandırılmalıdır!

Garibin gurebânın, Hakkın, hukukun, adaletin, aşkın, sevginin, barışın, dostluğun, kardeşliğin, iyiliğin, dürüstlüğün yolu İslâm’ın hâkimiyetinden geçer! Bütün bu değerlerin kaynağı İslâm’dır…

Velhasılı kelâm; Bize, sağlam irade gerek, Sahabenin, Osmanlı’nın ruhu gerek!

Sonunu düşünen kahraman olamaz!

Bu millet, bu Müslüman Türk milleti arkamızda, şanlı tarihimiz-mazimiz arkamızda! Peygamberimizin ve şehidlerimizin maneviyatı arkamızda! Bu ideali gerçekleştirmeye, bunu başarmaya memur, mecbur hatta mahkûmuz!..

“Mutlak Adil” olan Allah’a inanıyoruz! İlahî adaletin terazini bu dünyada da kurmak gayesindeyiz… Bu gaye uğrunda, Allah ve Resûl yolunda canımız ve malımızla yürümeye, her türlü mücadeleye hazırız!

“Doğsun Büyük Doğu bizden doğarak!”

ramazan-bora-aaa.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.